Villa Lorenzo
Comfortabele villa met 3 slaapkamers, mooie ruime tuin en groot prive’ zwembad. O.a. voorzien van airco, vaatwasser en diverse leuke buitenzitjes. Prachtig en centraal gelegen op 18 km van Perugia en Assisi.
Vanaf €1050 per Week
Waarom kiezen voor Villa Lorenzo?
√ Grote en mooie omheinde tuin
√ Prachtig uitzicht
√ Airco
√ 3 slaapkamers en 2 badkamers
√ Diverse leuke buitenzitjes
√ Centraal gelegen voor leuke uitstapjes (5 km van Deruta)
Info
Villa Lorenzo is een comfortabele villa met 3 slaapkamers, mooie ruime tuin en heerlijk privé zwembad. Bij aankomst werden wij er direct verliefd op! De villa is modern en comfortabel ingericht. O.a. voorzien van vaatwasser, magnetron, wasmachine, wifi, airco in alle kamers en horren voor de ramen. Vanuit de woonkamer is er een grote schuifpui met toegang tot een heerlijk ruim overdekt buitenterras.
Het landgoed is omheind en heeft een mooie en prachtige tuin met diverse schaduwrijke plekjes temidden van olijfbomen. In een oud landelijk bijgebouw is een sfeervolle pergola gerealiseerd, voorzien van tafel en stoelen. Een ideale plek om van een apertivo te genieten. Barbecue is aanwezig.
Locatie
Het zwembad (14×7 meter) is gelegen op een panoramische en zonnige positie op een paar meter van de villa. In het zwembad is er ook een lager gedeelte (diepte 0,30), ideaal voor kinderen die in het water willen spelen of om te zonnen. Het zwembad is geopend van 02 mei tot 26 september 2026. Bij het zwembad is een omkleedruimte met badkamer met douche en toilet. Er is er ook een overdekt gedeelte zodat je ook op de warme uurtjes lekker bij het zwembad kan relaxen. Ligstoelen, tafel, stereo en klein koelkastje zijn ook bij het zwembad aanwezig.
Het laatste deel naar villa Lorenzo is een ongeasfalteerde weg.
Omgeving
Door de geweldige ligging biedt Villa Lorenzo een uniek uitzicht over de Umbrische vallei. Aan de ene kant is er fantastisch uitzicht op Assisi en Subasio, aan de andere kant is er uitzicht op het dorp Torgiano en de groene heuvels van Perugia. Villa Lorenzo is centraal gelegen om de vele mooie plaatsen van Umbrie te bezoeken. Het stadje Deruta bevindt zich op slechts 5 km. Deruta staat bekend om haar handgemaakte terracotta en keramiek. In Deruta is er wekelijks een markt en er zijn diverse leuke restaurantjes. Wij hebben heerlijk gegeten in ‘La Taverna del Gusto’ (centrum van Deruta). Kortom, Villa Lorenzo is een heerlijke villa om zowel binnen als buiten te relaxen en leuke uitstapjes te maken!
Omgeving
Villa Lorenzo heeft ook een uitstekende uitvalsbasis om de schitterende historische kunststeden die Umbrië rijk is te bezoeken. Zoals o.a. Orvieto, Perugia, Assisi, Orvieto, Spoleto, Todi, Gubbio. Maar ook de tot de verbeelding sprekende oude ommuurde vestigingsstadjes zoals Montefalco, Bettona, Bevagna, Trevi, Torgiano en het iets verder gelegen Norcia. Op een half uurtje rijden ben je aan het meer van Trasimeno.
Restaurant tip: Wij hebben heerlijk gegeten bij in ‘La Taverna del Gusto’ in het centrum van Deruta.
Afstanden
| Winkels | 2 km |
| Tennis |
2 km |
| Torgiano |
2 km |
| Deruta |
5 km |
| Perugia |
18 km |
| Assisi |
20 km |
| Meer van Trasimeno |
30 km |
| Todi | 33 km |
| Gubbio |
57 km |
| Cortona |
77 km |
